Adrese:
869 Homestake Court
Castle Rock, Colorado 80108
USA
Tālrunis:
+1.303.660.3678


E-pasts:
info@sentegra.com 

idPlayer™ ierīce

(attēlā pa labi) integrē sevī iPod™ audio/video atskaņotāju, pirkstu nospiedumu sensoru ar navigāciju, NFC RFID mikroshēmas un antenu. idPlayer™ ierīcei ir pieskariena jūtīgs krāsains LCD ekrāns. Ar šo ierīci var veikt apmaksu par mp3 audio un mp4 video  failu lejupielādi, glabāšanu un izmantošanu. Šo ierīci varētu izmantot, piemēram, ekskursijām muzejos vai motivācijas audio programmu klausīšanai. idPlayer™ ierīcei ir pieskariena jūtīgs krāsains LCD ekrāns, 4gigabaitu, atmiņa, papildu, SD atmiņas karte, USB portu un pirkstu, nospieduma sensors / navigators. Protams, to var,izmantot kā  parastu iPod™ MP3/MP4 failu atskaņošanai.

 
     

 
meWallet
idGadget ierīces
 

 

idFob™  ierīce

(attēlā pa labi), ir neliels tālvadības pults, kas ietver sevī visas idPlayer™ ierīces drošības un sakaru iespējas, kā arī Class 3 Bluetooth tehnoloģiju. Tas ļauj idFob™ ierīcei droši komunicēt ar jebkuru mobilo tālruni, izmantojot Bluetooth. Ar idFob™ ierīci gandrīz jebkuru mobilo tālruni var izmantot kā drošu maku vai elektronisko biļešu iepirkšanai ar NFC aprīkotās pārdošanas vietās vai ar meWallet aplikācijām aprīkotājās mājas lapās. idFob™  standartā ietver sevī pirkstu nospiedumu sensoru, 2GB iekšējo atmiņu, Bluetooth, NFS, RFID un USB.

   

 

Ņemot vērā to, ka tirgū vēl nav parādījušies mobilie telefoni ar biometrisko aizsardzību un citas RFID ierīces,  Sentegra piedāvā starpposma risinājumus - lētas  un lietošanā vienkāršas ierīces. Piemēram, idGadget™ ierīce sāk darboties tikai tad, kad tā ir aktivizēta ar pareizo pirkstu nospiedumu, kas ir uzglabāts tikai konkrētajā ierīces atmiņā. idGadget™ ierīces sazinās ar bezkontakta  NFC-RFID „Tap&Pay” ierīcēm un USB. Izmantojot Sentegras meWallet® viedierīcēs datoram nebūs vajadzīga papildus programmatūra. idGadgets™  viedierīce sazinās ar standarta NFC lasītājiem divos virzienos - nosūtot un saņemot informāciju. Tādējādi lietotāji, veicot darījumus tirdzniecības punktos,  var saņemt čekus, reklāmas piedāvājumus, kuponos, lojalitātes punktus un atlaides. Tas var tiešā veidā palielināt Jūsu ieņēmumus un paplašināt Jūsu klientu loku.


  © 1999 - 2011 Sentegra
   Visas Sentegra tehnoloģijas šobrīd iziet patentēšanas procesu.
   Mājas lapas izstrāde un uzturēšana JBS Group.
Mājas lapa   Mūsu priekšrocības  Risinājumu piemēri  Produkti    Jaunumi   Blogi  Kontakti